Přejít k hlavnímu obsahu

Operátor telefonického vymáhání

Požadujeme

  • SŠ, SOŠ
  • Výborné vyjadřovací a komunikační schopnosti
  • Důslednost, spolehlivost a přesnost
  • Schopnost asertivního jednání
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Odolnost vůči stresu
  • Uživatelskou znalost práce na PC a MS Office
  • Zkušenost na obdobné pozici je výhodou

Náplň práce:

  • Telefonický kontakt s dlužníky
  • Administrativní práce k jednotlivým případům
  • Zaznamenávání zjištěných údajů do databáze
  • Dohledávání chybějících informací o dlužníkovi
  • Práce s interní aplikací
  • Výpomoc v případě dovolené jiných operátorů

Nabízíme:

  • směnný provoz 7:00–20:00hod Po-Pá (7:00-16:00, 8:00-17:00, 11:00-20:00)
  • atraktivní finanční ohodnocení (mzda + motivační bonusová složka)
  • důkladné zaškolení
  • dlouhodobou spolupráci
  • firemní benefity – stravenky, 5 týdnů dovolené, sick day …
  • pracoviště v centru Pardubic

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, průvodní dopis a Váš životopis na e-mail: lenka.sindelarova@intrum.cz