Egyesül az INTRUM JUSTITIA és a LINDORFF

2017. június 27-től az Intrum Justitia és a Lindorff egyesíti erőit, hogy létrehozzák a világ vezető követeléskezelő vállalatát.

További információ

PANASZKEZELÉSI ÜGYINTÉZŐ

A svéd alapítású Intrum Justitia Európa és Magyarország vezető követeléskezelő cége. 20 európai piacon vagyunk jelen és nemzetközi társirodáinkon keresztül a világ 180 országában kezelünk követeléseket.

Emberközpontú, fejlődésorientált vállalatunk Panaszkezelési csoportjába új munkatársat keresünk

pozícióba.

Miért jó az Intrum Justitia panaszkezelési csapatához csatlakozni?

Az elmúlt években az Intrum Justitia kintlévőségkezelési tevékenységében kiemelt fontosságúvá vált a szakszerű, minőségi panaszkezelés. Ennek alapját képezi az adatvédelmi és jogi előírásoknak megfelelő, a törvényi határidőket maximálisan betartó ügyintézés, amelyhez munkatársaink számára a szükséges képzéseken túl, biztosítjuk a korszerű infrastruktúrát és informatikai programokat, valamint a megfelelő vezetői támogatást. Panaszkezelési csoportunk a munka iránt elkötelezett, szakértő kollégákból áll, akik szívesen fogadnak be új munkatársakat, és segítik őket abban, hogy minél előbb sikeres tagjaivá váljanak csapatunknak. A hozzánk felvételt nyerő pályázó egy jó munkaközösség tagjaként panaszkezelési szakértővé válhat, és emellett a privát életben is hasznosítható tudással, ismeretekkel gazdagodhat.

Mi a panaszkezelési ügyintéző felelősségi köre?

A panaszkezelési ügyintéző feladata a vállalathoz érkező valamennyi panasszal kapcsolatos megkeresés feldolgozása és megválaszolása, az ügy egyedi sajátosságainak figyelembevételével, különös tekintettel a kategória szerinti határidőkre.

Milyen feladatokat kell ellátni a munkakörben?

  • az ügyfelektől érkező valamennyi panasz (e-mail, postai levél, fax) feldolgozása, határidőben történő, szakszerű és teljes körű megválaszolása
  • a panaszok kivizsgálásához napi szintű egyeztetés a társosztályokkal
  • PBT-s adatszolgáltatás az ügyvédi irodának
  • feldolgozási határidők folyamatos nyomon követése és szigorú betartása
  • panaszkezelési nyilvántartás pontos vezetése
  • panaszkezelést érintő hivatalos megkeresések megválaszolása
  • a közvetlen vezetője által kijelölt meetingeken való részvétel
  • egyéb kijelölt feladatok elvégzése, melyek teljesítésére a munkahelyi vezetője adhat utasítást.

Ki az ideális jelölt számunkra?

  • min.  középfokú iskolai végzettséggel rendelkezik
  • hasonló munkakörben, ill. adminisztratív területen 1-2 éves tapasztalatot szerzett
  • szabálykövető magatartás jellemzi
  • pontosan, precízen dolgozik
  • választékosan tud fogalmazni
  • jól kommunikál mindenféle személyiségtípussal
  • képes önállóan dolgozni és saját hatáskörben dönteni
  • jól átlátja a rendszereket
  • jó a monotóniatűrő képessége
  • lelkes és elkötelezett, a szívén viseli a munkát
  • nyitott az új ismeretek befogadására (adatvédelmi, jogi ismeretek)

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • jogi asszisztensi OKJ végzettség
  • angol nyelvismeret

Mit kínálunk?

  • stabilitást
  • európai hátteret és cégkultúrát, amelynek fontos eleme az emberközpontúság
  • fejlett infrastruktúrát, innovatív környezetet
  • főállású munkaviszonyt
  • komplex versenyképes juttatási csomagot (alapbér, bónusz, béren kívüli juttatások)
  • szakmai fejlődési, tanulási lehetőségeket belső képzési programjainkon
  • fiatalos csapatot és jó közösséget