Bejövő küldeménykezelési csoportvezető

Proaktív, erős elemzői és folyamatszemlélettel bíró vezetőt keresünk dokumentumkezelési területre.

Adminisztrációs Osztályunkra 10 fős csoport élére új csoportvezetőt keresünk az alábbi pozícióba:

Az Intrum Justitia Európa piacvezető követeléskezelési csoportjának tagjaként több mint 20 éve foglalkozik Magyarországon kintlévőségek kezelésével. Célunk és filozófiánk, hogy tudásunkkal és szolgáltatásainkkal segítsük partnereinket, ügyfeleinket, hogy etikus, jogszerű és eredményes módon kezelhessék kintlévőségeiket. 2017 júniusában, az 1923-ban alapított Intrum Justitia és az 1898-as alapítású norvég Lindorff, egyesült, így a vállalat a szektor legnagyobb és legmeghatározóbb szereplője lett. A számok magukért beszélnek: 23 ország Európában, 8000 alkalmazott, a 2 cég tavalyi bevétele 1 milliárd 352 millió euró volt, részvényeinket jegyzi a stokcholmi tőzsde.

Az Intrum Justitia magyar leányvállalata a hazai piac vezető követeléskezelő cége. Minden esetben olyan megoldásokra törekszünk, ami egy ügylet valamennyi szereplője számára megnyugtató és teljesíthető.
Szervezeti kultúránk skandináv gyökerű, kiemelten emberközpontú. Mi nem csupán vonzó munkahellyé szeretnénk válni: célunk, hogy folyamatos képzésekkel az iparág legjobb szakembereivé fejlesszük és elkötelezzük munkatársainkat.

Milyen feladatokat kell ellátni a munkakörben?

  • bejövő postai küldeményekre vonatkozó folyamatok működtetése, ellenőrzése, frissítése
  • küldemények pontos, előírásoknak megfelelő iktatásának biztosítása
  • a feldolgozandó állomány nyomon követése és az erre vonatkozó nyilvántartás vezetése
  • rendszeres riportolás a terület tevékenységéről
  • a bejövő küldeményekre vonatkozó munkafolyamatok esetleges hiányosságainak felderítése, a szükséges korrekciós lépések megtétele, folyamatfejlesztés
  • a területen használt informatikai rendszerek fejlesztésében, bevezetésében való aktív részvétel
  • projektekben való részvétel
  • a csoport munkájának szervezése, felügyelete, támogatása, adminisztrációs feladatainak ellenőrzése és irányítása
  • a csoporttagok motiválása, fejlesztése
  • új munkavállalók kiválasztása
  • a csoportteljesítmény folyamatos mérése KPI-ok alapján, teljesítmény-értékelés

Ki az ideális jelölt számunkra?

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezik
  • legalább 1-2 éves adminisztratív területen szerzett tapasztalattal bír
  • haladó szinten kezeli az MS Office alkalmazásokat
  • a rá bízott feladatokat önállóan menedzseli, saját hatáskörben döntésre képes
  • magas fokú precizitás jellemzi, határidőre teljesít
  • könnyen kommunikál és működik együtt különféle területekkel, személyiségtípusokkal
  • analitikus gondolkodásmód jellemzi
  • proaktív, ötleteivel képes segíteni az üzlet és a folyamatok fejlődését
  • középfokú angol nyelvtudással rendelkezik

Előny, de nem feltétel

  • 1-2 éves vezetői tapasztalat
  • LEAN módszertan ismerete

Amit kínálunk

  • skandináv cégkultúrát, nemzetközi hátterű, piacvezető cégünk stabilitását
  • versenyképes juttatási csomagot és széles körű béren kívüli juttatásokat
  • dinamikusan fejlődő közeget, változatosságot, kihívásokat
  • fejlődési, tanulási lehetőségeket belső és külső képzési programjainkon
  • jó hangulatú, barátságos légkört, támogató közösséget
  • kiemelkedő színvonalú, A++ kategóriás irodai környezet

Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör betöltésére, várjuk pályázatát toborzas@intrum.hu email címre.

Adatkezelési tájékoztatónk ezen a linken érhető el