Call center csoportvezető

15 fős csapat élére keresünk analitikus képességgel, folyamatszemlélettel rendelkező agilis csoportvezetőt.

Követeléskezelési Részlegünkhöz új csoportvezetőt keresünk az alábbi pozícióba:

Az Intrum Justitia Európa piacvezető követeléskezelési csoportjának tagjaként több mint 20 éve foglalkozik Magyarországon kintlévőségek kezelésével. Célunk és filozófiánk, hogy tudásunkkal és szolgáltatásainkkal segítsük partnereinket, ügyfeleinket, hogy etikus, jogszerű és eredményes módon kezelhessék kintlévőségeiket. 2017 júniusában, az 1923-ban alapított Intrum Justitia és az 1898-as alapítású norvég Lindorff, egyesült, így a vállalat a szektor legnagyobb és legmeghatározóbb szereplője lett. A számok magukért beszélnek: 23 ország Európában, 8000 alkalmazott, a 2 cég tavalyi bevétele 1 milliárd 352 millió euró volt, részvényeinket jegyzi a stokcholmi tőzsde.

Az Intrum Justitia magyar leányvállalata a hazai piac vezető követeléskezelő cége. Minden esetben olyan megoldásokra törekszünk, ami egy ügylet valamennyi szereplője számára megnyugtató és teljesíthető.
Szervezeti kultúránk skandináv gyökerű, kiemelten emberközpontú. Mi nem csupán vonzó munkahellyé szeretnénk válni: célunk, hogy folyamatos képzésekkel az iparág legjobb szakembereivé fejlesszük és elkötelezzük munkatársainkat.

Főbb feladatok

  • a call center stratégiai tervének megvalósítása, javaslattétel a behajtási folyamatok optimalizálására
  • a területéhez tartozó 15 fős csapat irányítása és motiválása
  • a call center zavartalan működéséhez szükséges erőforrások tervezésében való részvétel és az azokkal való hatékony gazdálkodás
  • a call center munkatársak teljesítményértékelése és fejlesztési tervek kialakítása
  • társosztályokkal való aktív kapcsolattartás
  • folyamatfejlesztési javaslatok kezdeményezése
  • riportok, kimutatások specifikálása, készítése és elemzése
  • döntést előkészítő és támogató anyagok összeállítása
  • a call center folyamatokat érintő, külső és belső szabályozói változások nyomon követése
  • követeléskezelési folyamat koordinálása, automatizálásában részvétel
  • projektekben való aktív részvétel
  • szoros együttműködés a közvetlen vezetővel és csoportvezetőkkel
  • munkarend felügyelete, visszajelzés a behajtási szakértők felé
  • új munkatársak kiválasztásában történő részvétel
  • adminisztratív jellegű teendők napi szintű ellátása

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Microsoft Office alkalmazások magabiztos használata
  • pénzügyi szolgáltatásközvetítői hatósági vizsga
  • önálló munkavégzés, proaktivitás, képesség gyors döntéshozatalra
  • nyitottság az innovációra és változásokra, konstruktív problémakezelés
  • csapatszellem megteremtésére és fenntartására való képesség
  • struktúrák/folyamatok megalkotására és működtetésére való képesség
  • fejlett analitikus készség

Amit kinálunk

  • skandináv cégkultúrát, nemzetközi hátterű, piacvezető cégünk stabilitását
  • versenyképes juttatási csomagot és széles körű béren kívüli juttatásokat
  • dinamikusan fejlődő közeget, változatosságot, kihívásokat
  • fejlődési, tanulási lehetőségeket belső és külső képzési programjainkon
  • jó hangulatú, barátságos légkört, támogató közösséget
  • kiemelkedő színvonalú, A++ kategóriás irodai környezet

Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör betöltésére, várjuk pályázatát toborzas@intrum.hu email címre.