Egyesül az INTRUM JUSTITIA és a LINDORFF

2017. június 27-től az Intrum Justitia és a Lindorff egyesíti erőit, hogy létrehozzák a világ vezető követeléskezelő vállalatát.

További információ

COMPLIANCE GYAKORNOK

Lendületes, fejlődésorientált, emberközpontú vállalatunkhoz keresünk munkatársat

pozícióba.

Compliance részlegünket szeretnénk bővíteni olyan gyakornokkal, aki kezdetekben részmunkaidőben támogatja a csapatot, ugyanakkor nyitott arra, hogy teljes munkaidőben folytassa a későbbiekben.

Milyen feladatokat kell ellátni a munkakörben?

  • 3 fős Compliance csapatunk napi munkájának támogatása, szoros együttműködés a senior munkatárssal
  • részvétel külső és belső szabályozással kapcsolatos projektjeiben
  • belső folyamatokhoz kapcsolódó szabályzatok készítése, módosítása
  • belső ellenőrzési feladatok elvégzése; szabályzataink rendelkezéseinek betartása
  • jogszabályfi gyelés, jogszabálykutatás, szakmai vélemények készítése
  • közreműködés hatósági megkeresések megválaszolásában

Elvárások

  • jogi tanulmányokat folytatsz, de már minimum harmadéves joghallgató vagy
  • MS Office eszközöket magabiztosan kezeled
  • precízen, pontosan dolgozol, határidőre tudsz teljesíteni
  • képes vagy alkalmazni a jogi szaknyelvet írásban és szóban egyaránt
  • értelmezni tudod a jogszabályi rendelkezéseket
  • alkalmasnak érzed magad egy titoktartást követelő, bizalmi pozíció betöltésére
  • együtt tudsz működni a legkülönfélébb személyiségtípusokkal, legyen szó vezetőről, jogász kollégáról, hatóságokról
  • hosszú távú lehetőséget keresel
  • legalább alapfokú angol nyelvtudással rendelkezel

MIT KÍNÁLUNK?

  • nemzetközi hátterű, piacvezető cég stabilitását
  • kihívásokat és lehetőséget a szakmai fejlődésre
  • kiemelkedő színvonalú A++ kategóriás irodai környezetet
  • fejlett infrastruktúrát és háttértámogatást
  • rendszeres szakmai és készségtréningeket
  • támogató és emberközpontú munkahelyi légkört, csapatszellemet
  • versenyképes juttatási csomagot