Információmenedzser

Olyan adatbázis elemzőt keresünk, aki ismeri az Oracle és a PostgreSQL egyedi előnyeit, hátrányait, megoldásait és jártas BI dashboard eszközök használatában.

Az Intrum Justitia, a világ piacvezető követeléskezelési csoportjának tagjaként, több mint 20 éve foglalkozik Magyarországon kintlévőségek kezelésével. Célunk és filozófiánk, hogy tudásunkkal és szolgáltatásainkkal segítsük partnereinket, ügyfeleinket, hogy etikus, jogszerű és eredményes módon kezelhessék kintlévőségeiket. 2017 júniusában, az 1923-ban alapított Intrum Justitia és az 1898-as alapítású norvég Lindorff egyesült, így a vállalat a szektor legnagyobb és legmeghatározóbb szereplője lett: 23 ország európai országban, 8000 alkalmazottat foglalkoztatunk, a 2 cég tavalyi bevétele 1 milliárd 352 millió euró volt, részvényeinket a stokcholmi tőzsde jegyzi.

Közel 400 fős vállalatunk 14 fős Üzletfejlesztési Osztályának Információmenedzsmenttel foglalkozó csapatába új munkatársat keresünk:

pozícióba.

Milyen feladatokat kell ellátni a munkakörben?

  • az információmenedzser feladata a cég tevékenysége során keletkezett adatok felügyelete, dokumentálása, az adatvagyon optimális kihasználásának szervezése, valamint az adatokra épülő további funkciók előkészítésében, szükség esetén megvalósításban való részvétel
  • üzleti igények alapján új riportok készítése, bevezetése
  • az elemzésekhez szükséges adatok előkészítése
  • adatkezeléssel és riportokkal kapcsolatos fejlesztések: riportok, tárolt eljárások, függvények
  • adattisztítás, ehhez az adatszótárak tervezése és kialakítása
  • adatvédelmi előírásoknak való megfelelés: koncepció kialakítása és végrehajtása
  • riport-koncepció kidolgozása és a betartásának felügyelte - dokumentáltság szintje, ellenőrzési stratégia
  • a legjobb felhasználható technológia keresése, adott esetben még akkor is, ha azt jelenleg még nem használjuk
  • az üzleti igények felmérésekor gondol a jövőben várható, újonnan felmerülő igényekre, és ennek megfelelő megoldási tervet dolgoz ki
  • aktuális feladatoktól függetlenül is érdeklik az új technológiák, mivel ezek ismeretével képes lesz többféleképpen megoldani a problémákat
  • szoros együttműködés az osztályon belül tevékenykedő elemzőkkel, folyamatmenedzserekkel, projekt menedzserekkel, részvétel a releváns megbeszéléseken
  • rendszeres kapcsolattartás valamennyi társosztály vezetőjével, illetékes munkatársával

Ki az ideális jelölt számunkra?

  • felsőfokú végzettség informatikai területen
  • 2-3 év adatkezelés, adatbányászat területén szerzett szakmai tapasztalat
  • SQL lekérdezések logikájának ismerete, hatékony, optimális használata
  • PL/SQL nyelv ismerete előny
  • olyan BI dashboard eszközök használatának, adat betölti lehetőségeinek, logikájának az ismerete, mint a QlikView, Qlik Sense vagy Tableau
  • legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • ügyfélközpontú a gondolkodásmód, nyitottság az új üzleti igények, belső ügyfelek problémái felé, prioritásaikat figyelembe venni a napi munkaszervezés során
  • kiemelkedő rendszerszemlélet, az átláthatóság érdekében el tud köteleződni az egységes logika szerint történő fejlesztés, gondolkodás, dokumentálás mellett
  • önállóan is megbirkózik a rá bízott feladatokkal, de szívesen osztja meg tudását, tapasztalatait csapatával
  • erős analitikai képességgel bír, kiváló probléma megoldás jellemzi

Mit kínálunk?

  • skandináv cégkultúrát, nemzetközi hátterű, piacvezető cégünk stabilitását
  • fejlett infrastruktúrát, innovatív környezetet
  • szenioritási szintnek megfelelő bérstruktúrát, széles körű béren kívüli juttatásokat
  • elemzési szemléletű, nagyvállalati környezetet
  • változatosságot, kihívásokat, nemzetközi munkakapcsolatokat
  • fejlődési, tanulási lehetőségeket belső és külső képzési programjainkon
  • lendületes csapatot, támogató közösség

Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör betöltésére, várjuk pályázatát toborzas@intrum.hu email címre.