Egyesül az INTRUM JUSTITIA és a LINDORFF

2017. június 27-től az Intrum Justitia és a Lindorff egyesíti erőit, hogy létrehozzák a világ vezető követeléskezelő vállalatát.

További információ

IT FEJLESZTŐ (PHP)

Lendületes, fejlődésorientált, emberközpontú vállalatunk IT csapatába új munkatársat keresünk

pozícióba.

Milyen feladatokat kell ellátni a munkakörben?

  • Alkalmazás-fejlesztés tervezésben való részvétel
  • Egyedi alkalmazások fejlesztése PHP környezetben (Oracle, Postgres adatbázisokat használva)
  • Forráskód elkészítése
  • Adatbázisok tervezésében és megvalósításában részvétel
  • Fejlesztési és technikai dokumentáció készítése
  • Elsődleges (fejlesztői) tesztelés, a felhasználói tesztekhez teszt környezet- és teszttámogatás biztosítása

Milyen képességekkel és tapasztalattal kell rendelkeznie a jelöltnek?

  • Több éves SQL tapasztalat
  • Több éves PHP programozói tapasztalat
  • HTML ismeret
  • CSS ismeret
  • Javascript ismeret
  • Képesség önálló munkavégzésre, problémamegoldásra és tiszta kód írására
  • Agilitás, jó kommunikációs képesség
  • Kooperatív, konstruktív csapatmunka

Előnyt jelent, de nem feltétel

  • PostgreSQL adatbázis ismeret
  • Frontend JS framework ismerete (Prototype, jQuery vagy más)
  • AJAX, XML, Webservice ismerete
  • Java fejlesztői tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Webes technológiák ismerete
  • Stabil angoltudás szóban és írásban
  • Automatizált tesztelési ismeret és gyakorlat
  • Verziókezelési tapasztalat (Sourcetree, SVN vagy más)
  • Pénzügyi ismeretek
  • CRM, Call Center ismeret

MIT KÍNÁLUNK?

  • nemzetközi hátterű, piacvezető cég stabilitását
  • kihívásokat és lehetőséget a szakmai fejlődésre
  • kiemelkedő színvonalú A++ kategóriás irodai környezetet
  • fejlett infrastruktúrát és háttértámogatást
  • rendszeres szakmai és készségtréningeket
  • támogató és emberközpontú munkahelyi légkört, csapatszellemet
  • versenyképes juttatási csomagot