Egyesül az INTRUM JUSTITIA és a LINDORFF

2017. június 27-től az Intrum Justitia és a Lindorff egyesíti erőit, hogy létrehozzák a világ vezető követeléskezelő vállalatát.

További információ

JUNIOR ÉRTÉKESÍTÉSI ÉS ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS

Lendületes, innovatív, emberközpontú vállalatunkhoz új munkatársat keresünk értékesítési csapatunkba

pozícióba.

Milyen feladatokat kell ellátni a munkakörben?

  • az első időszakban megismeri a vállalatunk működését, elsajátítja a szolgáltatásainkkal kapcsolatos ismereteket, megtanulja a szakterület sajátosságait
  • miután szakmailag felkészült, meglévő ügyfeleinkkel fogja tartani, fejleszteni a kapcsolatot, senior kollégáink és az értékesítési vezető iránymutatása mellett
  • amint meglévő ügyfeleinket professzionális szinten tudja támogatni, elkezdheti építeni az üzleti kapcsolatokat új, potenciális ügyfelekkel
  • az értékesítés, ügyfélkapcsolat teljes életciklusát rá fogjuk bízni, ugyanakkor sok segítségre számíthat az értékesítés támogatás, az üzletfejlesztési terület és a marketing részéről
  • részt vesz ajánlatok elkészítésében, tenderezési folyamatban, személyesen tárgyal üzleti partnereinkkel országosan
  • segíti az üzletfejlesztés munkáját új szolgáltatások kialakításában, a marketing részleget kampányok kidolgozásában
  • CRM rendszerünk segítségével nyomon követi a folyamatban lévő üzletkötéseket, házon belül egyeztet az operációval, a követelésvásárlási  igazgatósággal
  • heti és havi jelentések készít, tapasztalatait felhasználva részt vesz folyamatfejlesztési projektekben
  • céges ügyféltalálkozókon, rendezvényeken, konferenciákon vesz részt, naprakészen tartja szakmai tudását

Ki az ideális jelölt számunkra?

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • ideálisan 1-3 éves B2B szolgáltatás-értékesítési, account menedzseri tapasztalatot szerzett már
  • felhasználói szintű az MS Offi ce ismerete (Excel, Word, PPT)
  • angol nyelvtudása aktív, folyékony – szakmai tárgyalások lebonyolítására alkalmas
  • kiváló interperszonális készséggel bír, asszertív
  • eredményorientált, a hosszabb távú sikerek és a csapata mellett is képes elköteleződni
  • proaktív ötleteivel tudja segíteni az üzlet és a folyamatok fejlődését
  • nyitott új ismeretek elsajátítására, kíváncsi, hisz a fejlődésben
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal rendelkezik

AMIT KÍNÁLUNK

  • stabilitást
  • európai hátteret és cégkultúrát, amelynek fontos eleme az emberközpontúság
  • fejlett infrastruktúrát, innovatív környezetet
  • főállású munkaviszonyt
  • komplex versenyképes juttatási csomagot (alapbér, bónusz, béren kívüli juttatások)
  • szakmai fejlődési, tanulási lehetőségeket belső képzési programjainkon
  • fiatalos csapatot és jó közösséget