Minőségbiztosítási csoportvezető

Minőségbiztosítással, ellenőrzéssel, belső folyamatszabályozással foglalkozó csoport élére keresünk releváns üzleti, szakmai ismeretekkel rendelkező vezetőt.

Az Intrum Justitia, a világ piacvezető követeléskezelési csoportjának tagjaként, több mint 20 éve foglalkozik Magyarországon kintlévőségek kezelésével. Célunk és filozófiánk, hogy tudásunkkal és szolgáltatásainkkal segítsük partnereinket, ügyfeleinket, hogy etikus, jogszerű és eredményes módon kezelhessék kintlévőségeiket. 2017 júniusában, az 1923-ban alapított Intrum Justitia és az 1898-as alapítású norvég Lindorff egyesült, így a vállalat a szektor legnagyobb és legmeghatározóbb szereplője lett: 23 ország európai országban, 8000 alkalmazottat foglalkoztatunk, a 2 cég tavalyi bevétele 1 milliárd 352 millió euró volt, részvényeinket a stokcholmi tőzsde jegyzi.

30 fős Minőségbiztosítás, Operációtámogatás és Panaszkezelési Osztályunkon belül a Minőségbiztosítási Csoport élére keresünk szakmai vezetőt:

Minőségbiztosítási Csoportvezető

Milyen feladatokat kell ellátni a munkakörben?

  • Minőségbiztosítási, Operációtámogatási és Panaszkezelési Osztályvezető támogatásával a minőségbiztosítási csoport vezetése, munkatársak mentorálása, fejlesztése és motiválás
  • területtel kapcsolatos kockázatok vizsgálata, elemzése
  • fő teljesítménymutatók, ellenőrzési/mérési pontok definiálása
  • mintavételi eljárások kialakítása, mérési eredmények bemutatása a vezetők részére
  • belső minőségjavító feladatok elvégzésének, dokumentálásának koordinációja
  • vásárolt, vásárlás előtt álló, illetve megbízásos portfoliók esetén az adatok és iratok ellenőrzésének menedzselése
  • társterületekkel történő kapcsolattartás: Befektetés, Értékesítés, IT
  • szerződések utógondozásával kapcsolatos feladatok ellenőrzése
  • folyamati GAP-ek feltárása, új folyamatok bevezetése, kiértékelése, javaslattétel a hatékonyság javítására, folyamatok továbbfejlesztésére és finomhangolására
  • aktív részvétel projektekben és fejlesztési folyamatokban

Ki az ideális jelölt számunkra?

  • szerzett releváns tapasztalat: minőségbiztosítás, belső ellenőrzés/audit területén ideálisan pénzügyi, telekommunikációs szektorban
  • felsőfokú végzettség
  • lakossági követeléskezelési folyamatok ismerete, illetve vezetői tapasztalat előny jelent
  • LEAN/Six Sigma módszertan ismerete előny
  • középfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • magas szintű Excel, illetve adatbázis kezelési ismeretek
  • kiváló kommunikációs készség, jó konfliktuskezelési képesség
  • analitikus gondolkodásmód, jó elemzőkészség, precizitás
  • kreativitás, terhelhetőség, csapatmunkára való képesség

Mit kínálunk?

  • skandináv cégkultúrát, nemzetközi hátterű, piacvezető cégünk stabilitását
  • fejlett infrastruktúrát, innovatív környezetet
  • szenioritási szintnek megfelelő bérstruktúrát, széles körű béren kívüli juttatásokat
  • elemzési szemléletű, folyamatfejlesztésre hangsúlyt helyező nagyvállalati környezetet
  • változatosságot, kihívásokat, nemzetközi munkakapcsolatokat
  • fejlődési, tanulási lehetőségeket belső és külső képzési programjainkon
  • lendületes csapatot, támogató közösség