Operáció- és akvizíció támogatási menedzser

Portfólió vásárlással kapcsolatos szerződési folyamatok támogatására keresünk B2B területen tapasztalt szakértőt.

Az Intrum Justitia, a világ piacvezető követeléskezelési csoportjának tagjaként, több mint 20 éve foglalkozik Magyarországon kintlévőségek kezelésével. Célunk és filozófiánk, hogy tudásunkkal és szolgáltatásainkkal segítsük partnereinket, ügyfeleinket, hogy etikus, jogszerű és eredményes módon kezelhessék kintlévőségeiket. 2017 júniusában, az 1923-ban alapított Intrum Justitia és az 1898-as alapítású norvég Lindorff egyesült, így a vállalat a szektor legnagyobb és legmeghatározóbb szereplője lett: 23 ország európai országban, 8000 alkalmazottat foglalkoztatunk, a 2 cég tavalyi bevétele 1 milliárd 352 millió euró volt, részvényeinket a stokcholmi tőzsde jegyzi.

80 fős Operációtámogatási és Adminisztrációs Részlegünkre keresünk új munkatársat:

Operáció- és Akvizíciótámogatási Menedzser

Milyen feladatokat kell ellátni a munkakörben?

  • a Részlegvezető, illetve a Minőségbiztosítási, Operációtámogatási és Panaszkezelési Osztályvezető támogatásával, iránymutatásával az operációs területek igényeinek összeállítása a szerződéskötés folyamatához, azok képviselete az engedményező vállalti ügyféltalálkozók, egyeztetések alkalmával
  • a szerződéskötési folyamat során kiemelt kapcsolattartás, egyeztetés a társterületekkel: befektetési, értékesítési, pénzügyi, operációs és jogi területekkel
  • megvásárolt portfoliókhoz kapcsolódó utógondozási feladatok ellátása: szerződési feltételek monitorozása, riportálása - kimutatások készítése a közvetlen felettes, valamint a befektetési, illetve értékesítési területek felé
  • a megbízásos alapú követeléskezelés, illetve a vásárolt portfoliók esetén közreműködés az átvételre kerülő adatok és iratok hibamentes és hiánytalan migrációjában
  • operációs/működési kockázatkezelés (OpRisk)
  • szerződések utógondozásának koordinációja, ügyfélkapcsolat építése
  • aktív részvétel az operatív területet érintő fejlesztési projektekben, közreműködés új folyamatok bevezetésében
  • rendszerfejlesztési igények definiálása, specifikálása
  • részvétel az akvizíciós folyamat kialakításában, dokumentációjának kialakításában

Ki az ideális jelölt számunkra?

  • felsőfokú végzettség, ideálisan gazdasági vagy jogi területen szerzett diploma
  • minimum 2-3 év multinacionális vállalati munkakörnyezetben szerzett tapasztalat, ami jelenthet: lakossági és/vagy kisvállalati követeléskezelési területen vagy kockázatkezelésben, vagy projektmenedzsmentben, vagy üzleti tanácsadásban szerzett gyakorlatot
  • aktív, tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • megbízható, magas szintű Excel ismerettel rendelkezik (függvények, PIVOT tábla, keresési funkciók), emellett haladó szintű kezelése az összes MS Office alkalmazásnak
  • erős analitikai képesség, precizitás
  • kiváló kommunikációs készség, magabiztos fellépés, jártasság tárgyalások levezetésében
  • gyakorlott a sokszereplős folyamatok sikeres menedzselésében, projektmenedzsmentben
  • szoros határidők és megnövekedett terhelés mellett is stabilan képes teljesíteni
  • B kategóriás jogosítvány
  • skandináv cégkultúrát, nemzetközi hátterű, piacvezető cégünk stabilitását
  • fejlett infrastruktúrát, innovatív környezetet
  • szenioritási szintnek megfelelő bérstruktúrát, széles körű béren kívüli juttatásokat
  • elemzési szemléletű, nagyvállalati környezetet
  • változatosságot, kihívásokat, nemzetközi munkakapcsolatokat
  • fejlődési, tanulási lehetőségeket belső és külső képzési programjainkon
  • lendületes csapatot, támogató közösség