Egyesül az INTRUM JUSTITIA és a LINDORFF

2017. június 27-től az Intrum Justitia és a Lindorff egyesíti erőit, hogy létrehozzák a világ vezető követeléskezelő vállalatát.

További információ

PROJEKT PORTFÓLIÓ KOORDINÁTOR

Lendületes, innovatív, emberközpontú vállalatunkhoz új munkatársat keresünk Üzletfejlesztési osztályunkon belül működő PM csapatunkba

PROJEKT PORTFÓLIÓ KOORDINÁTOR

pozícióba.

Milyen feladatokat kell ellátni a munkakörben?

  • folyamatban lévő és induló üzleti projektek adminisztrációja
  • egyeztetés a projekt team tagjaival, projektvezető
  • útmutatása alapján a csoport munkájának segítése
  • projekthez kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • budgethez és erőforrásokhoz kapcsolódó nyilvántartások
  • vezetése
  • megbeszélések, egyeztetések szervezése
  • projekt riportok elkészítése
  • projektnyilvántartás kezelése

Mi szükséges a sikeres felvételhez?

  • legalább középfokú iskolai végzettség, folyamatban lévő felsőfokú tanulmány előnyt jelent
  • középszintű angol nyelvtudás előny
  • adminisztratív, szervezési feladatokban szerzett 1-2 év tapasztalat
  • Microsoft Offi ce ismeretek
  • precizitás, pontosság
  • jó kommunikációs készség

AMIT KÍNÁLUNK

  • stabilitást
  • európai hátteret és cégkultúrát, amelynek fontos eleme az emberközpontúság
  • fejlett infrastruktúrát, innovatív környezetet
  • főállású munkaviszonyt
  • komplex versenyképes juttatási csomagot (alapbér, bónusz, béren kívüli juttatások)
  • szakmai fejlődési, tanulási lehetőségeket belső képzési programjainkon
  • fiatalos csapatot és jó közösséget