Egyesül az INTRUM JUSTITIA és a LINDORFF

2017. június 27-től az Intrum Justitia és a Lindorff egyesíti erőit, hogy létrehozzák a világ vezető követeléskezelő vállalatát.

További információ

PROJEKTMENEDZSER

Cégünk IT és üzleti területű projektjeinek sikeres lebonyolításához rátermett Projektmenedzser keresünk!

Az Intrum Justitia Európa és Magyarország vezető követeléskezelő cége. 22 európai piacon vagyunk jelen, valamint nemzetközi társirodáinkon keresztül a világ 180 országában kezelünk követeléseket.

Az Intrum Justitia Cégcsoport célkitűzése a kintlévőségek rendezésének elősegítésével hozzájárulni az európai gazdaság fellendüléséhez.

Lendületes, innovatív, emberközpontú vállalatunkhoz új munkatársat keresünk Üzletfejlesztési osztályunkon belül működő PM csapatunkba

pozícióba.

Feladatok

  • a vállalat által indított üzleti-informatikai projektek menedzselése, tagok átfogó koordinálása, motiválása, munkájuknak irányítása, a senior projektvezető és a külső projekt menedzserek segítségével
  • proaktív együttműködés a projekt csapattal, részvétel a projekt szemlélet megerősítésében, folyamatok fejlesztésében, implementálásában
  • feladatok kidolgozása, erőforrás tervezés, ütemezés
  • fejlesztői kapacitás biztosítása, optimalizálása
  • kockázatkezelés és minőségbiztosítás
  • összetettebb, magasabb szintű problémák kezelése, önálló megoldása
  • folyamatos kapcsolattartás a belső megbízóval, a felhasználóval és az illetékes szervezeti egységekkel
  • határidők betartása és betartatása, transzparencia biztosítása
  • végső tesztek felügyelete, projektek lezárása és a kész munka átadása

Elvárások

  • legalább 3 év releváns PM tapasztalat, pénzügyi és IT projektekben
  • felsőfokú gazdasági és/vagy informatikai végzettség
  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
  • program ismeretek: MS Excel, MS PowerPoint, MS Project, MS SharePoint, illetve egyéb rendszertervező és project management eszközök előnyt jelentenek
  • feladatok koordinálásának képessége, összefüggések gyors felismerése
  • csapatjátékos, ugyanakkor nagyfokú önállósággal végzi munkáját
  • kreatív, sikerorientált, megoldáskereső személyiség
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód, transzparens munkavégzés
  • Risk Management, Lean képzettség, illetve Workout tapasztalat előnyt jelent

Mit kínálunk?

  • európai cégkultúrát, nemzetközi hátterű, piacvezető cégünk stabilitását
  • versenyképes juttatási csomagot és széles körű béren kívüli juttatásokat
  • dinamikusan fejlődő közeget, változatosságot, kihívásokat
  • fejlődési, tanulási lehetőségeket belső és külső képzési programjainkon
  • jó hangulatú, barátságos légkört, támogató közösséget
  • kiemelkedő színvonalú, A++ kategóriás irodai környezetet

Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör betöltésére, várjuk pályázatát toborzas@intrum.hu email címre