Egyesül az INTRUM JUSTITIA és a LINDORFF

2017. június 27-től az Intrum Justitia és a Lindorff egyesíti erőit, hogy létrehozzák a világ vezető követeléskezelő vállalatát.

További információ

SENIOR HÁLÓZATI ÉS RENDSZER SPECIALISTA

SENIOR HÁLÓZATI ÉS RENDSZER SPECIALISTA

kollégát keresünk 6 fős üzemeltetési csapatunkba.

A csapat kiváló, ahogy a feltételek is, van bőven fejlődési/fejlesztési potenciál, jelentkezz, ha tetszenek a feladatok!

Főbb feladatok

  • Nagyobb komplexitást igénylő üzemeltetési, hálózatépítési feladatok menedzselése
  • Infrastruktúra megtervezésében, fejlesztésében és beüzemelésében való részvétel
  • Belső üzleti ügyfelek támogatása, hibakezelés
  • Külföldi anyavállalat üzemeltetési központjával történő kapcsolattartás
  • Feladatok feldolgozása, nyomon követése a ticketing rendszerben
  • Saját fejlesztésű programok üzemeltetése
  • Rendszerdokumentációk készítése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább öt éves L2 Support tapasztalat
  • MCSA és/vagy CCNA vizsga
  • Haladó Linux ismeretek (CentOs)
  • Kiváló ügyfélkezelési képesség
  • Kommunikációs szintű angoltudás
  • Teherbírás, önállóság, határozottság
  • Tanulási hajlandóság
  • Jó szervezőkészség
  • Csapatmunka

Előny

  • MCSE és/vagy CCNP vizsga
  • RHCSA vizsga
  • ITIL Foundation vizsga
  • SQL lekérdezőnyelv ismeret (Oracle, Postgre)

MIT KÍNÁLUNK?

  • nemzetközi hátterű, piacvezető cég stabilitását
  • kihívásokat és lehetőséget a szakmai fejlődésre
  • kiemelkedő színvonalú A++ kategóriás irodai környezetet
  • fejlett infrastruktúrát és háttértámogatást
  • rendszeres szakmai és készségtréningeket
  • támogató és emberközpontú munkahelyi légkört, csapatszellemet
  • versenyképes juttatási csomagot