Egyesül az INTRUM JUSTITIA és a LINDORFF

2017. június 27-től az Intrum Justitia és a Lindorff egyesíti erőit, hogy létrehozzák a világ vezető követeléskezelő vállalatát.

További információ

SZÁMVITELI VEZETŐ

Pénzügyi igazgatóságunkra keresünk 2 éves határozott időtartamra

munkatársat.

Milyen feladatok tartoznak a pozícióhoz?

  • a Társaság számviteli-pénzügyi-adózási feladatainak koordinálása és ellátása
  • a pénzügyi csoport vezetése, a munkatársak munkájának szervezése, felügyelete és támogatása
  • havi-negyedéves-éves zárlati munkák vezetése, koordinálása, ellenőrzése
  • az adójogszabályok változásának figyelemmel kisérése, adóbevallások ellenőrzése
  • könyvvizsgálati munkában való részvétel
  • IFRS előírások és Group szabályok szerinti beszámolók készítése,
  • aktív részvétel a vállalati projektekben a pénzügyi-számviteli érdekek képviseletével

Amit várunk

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • 5 év, multinacionális vállaltnál szerzett releváns tapasztalat
  • középfokú angol nyelvismeret
  • analitikai képességek, igény a folyamatos szakmai fejlődésre
  • változások elősegítésének készsége
  • rugalmasság, alkalmazkodóképesség
  • önállóság, stressztűrő képesség

ELŐNY

  • IFRS számviteli végzettség (ACCA, OKJ-s)
  • pénzügyi vállalkozásnál szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

  • stabilitást
  • európai hátteret és cégkultúrát, amelynek fontos eleme az emberközpontúság
  • fejlett infrastruktúrát, innovatív környezetet
  • főállású munkaviszonyt
  • komplex versenyképes juttatási csomagot (alapbér, bónusz, béren kívüli juttatások)
  • szakmai fejlődési, tanulási lehetőségeket belső képzési programjainkon
  • fiatalos csapatot és jó közösséget