Személyes felkeresési régióvezető – Délkelet-Magyarország

Fedezetlen követelések kezelésének irányítása régiós felelősséggel, munkavégzéssel, folyamatos képzésekkel budapesti központunkban

Az Intrum Justitia, a világ piacvezető követeléskezelési csoportjának tagjaként, több mint 20 éve foglalkozik Magyarországon kintlévőségek kezelésével. Célunk és filozófiánk, hogy tudásunkkal és szolgáltatásainkkal segítsük partnereinket, ügyfeleinket, hogy etikus, jogszerű és eredményes módon kezelhessék kintlévőségeiket. 2017 júniusában, az 1923-ban alapított Intrum Justitia és az 1898-as alapítású norvég Lindorff egyesült, így a vállalat a szektor legnagyobb és legmeghatározóbb szereplője lett: 23 ország európai országban, 8000 alkalmazottat foglalkoztatunk, a 2 cég tavalyi bevétele 1 milliárd 352 millió euró volt, részvényeinket a stokcholmi tőzsde jegyzi.

Országos lefedettséggel bíró, jelenleg több mint 100 fős képviselői csapatunk Délkelet-Magyarországi régiójának vezetésére keresünk új munkatársat:

Személyes felkeresési régióvezető / Délkelet-Magyarország

Feladatok:

  • délkelet magyarországi régióhoz tartozó személyes felkeresési munkatársak mentorálása, koordinálása,
  • motiválásuk, szakmai fejlesztésük, teljesítményük értékelése
  • aktív részvétel az új munkatársak toborzásában, kiválasztásában, betanításában
  • adminisztrációjuk ellenőrzése, határidők betartása
  • új megbízások esetén felkeresők tájékoztatása a legfontosabb teendőkről
  • rendszeres kapcsolattartás az Intrum Justitia magyarországi központi irodájával, riportok készítése a Felkeresési Osztályvezetőnek
  • részvétel a budapesti központban tartott megbeszéléseken, képzéseken, előre meghatározott napokon, 1-2 heti rendszerességgel
  • rendelkezésre állás telefonon a felkereső kollégák számára: hétköznapokon 8-20 óra között

Munkavégzés helye

Távmunkában, otthonról végezhető, illetve a regionális hatáskör kiterjed: Csongrád megye, Békés megye, Bács-Kiskun megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Hajdú-Bihar megye

Az ideális jelölt jellemzői:

  • előny, ha felsőfokú végzettséggel rendelkezik, és rendelkezik hasonló területen tapasztalattal (követeléskezelés, pénzügyi szektor)
  • legalább 2-3 éves tapasztalatot szerzett 15-20 fős csoport vezetésében, releváns B2C ügyfélkapcsolati vagy kintlévőség-kezelési területen
  • ismeri, és felhasználói szinten tudja használni a Word és Excel programokat, gyorsan és hatékonyan adminisztrál, készít riportokat számítógépen
  • sikeresen letette, illetve vállalja, hogy leteszi a pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsgát (a Hpt. 74.§-ban leírt végzettségek felmentést jelentenek)
  • határozott, eredményorientált, emellett képes empatikusan kezelni a nehéz helyzeteket
  • jól kommunikál írásban és szóban egyaránt
  • folyamatszemlélet jellemzi
  • képes nagy terheltség mellett is precízen, határidőre teljesíteni a feladatait
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési tapasztalattal rendelkezik

Mit kínálunk?

  • stabilitást, a folyamatos fejlődés lehetőségét
  • európai hátteret és cégkultúrát, amelynek fontos eleme az emberközpontúság
  • fejlett infrastruktúrát, innovatív környezetet
  • főállású munkaviszonyt alkalmazotti státuszban
  • komplex versenyképes juttatási csomagot (alapbér, bónusz, Cafeteria, vállalati gépjármű, laptop, telefon)
  • szakmai fejlődési, tanulási lehetőségeket belső képzési programjainkon
  • fiatalos csapatot és jó közösséget