Egyesül az INTRUM JUSTITIA és a LINDORFF

2017. június 27-től az Intrum Justitia és a Lindorff egyesíti erőit, hogy létrehozzák a világ vezető követeléskezelő vállalatát.

További információ

ÜGYFÉLKAPCSOLATI REFERENS

Lendületes és emberközpontú vállalatunkhoz jó kommunikációs készséggel rendelkező, precízen dolgozó új munkatársat keresünk Értékesítési csapatunkba

pozícióba.

Milyen feladatokat kell ellátni a munkakörben?

  • Új megbízóval kötött szerződések nyilvántartása, beérkező ügycsomagok, ügyek rögzítése a rendszerben
  • Általános kapcsolattartás a megbízókkal, problémáik rövid úton történő rendezése
  • Egyedi és státusz riportok, pénzügyi egyeztetése elkészítése a megbízói igények szerint
  • Reklamációk kezelése, intézése
  • Az összes ügyfélszolgálati dokumentum rendszerezése nyilvántartása
  • Meglévő, de egy ideje nem aktív megbízókkal való együttműködés elősegítése, ügyátadások rendszeress tétele
  • Fejlesztési igények egyeztetése az IT-val
  • Adatbázisok előkészítése sales kampányokhoz
  • Az Operáció és az Értékesítés munkájának támogatása, az értékesítők munkájával összefüggésben és az értékesítők által elvégzett adminisztratív feladatok ellenőrzése, a hibák kijavíttatása, a javítások ellenőrzése
  • Közvetlen vezetője által kijelölt meetingeken való részvétel, beleértve a cég székhelyén kívül megrendezésre kerülőket is
  • Egyéb kijelölt feladatok elvégzése, melyek teljesítésére a munkahelyi vezetője adhat utasítást.

Ki az ideális jelölt számunkra?

• kommunikációs szintű angol nyelvtudás előnyt jelent
• adminisztratív munkakörben szerzett 1-2 év tapasztalat
• erős Microsoft Offi ce ismeretek, elsősorban Excel
• precizitás, pontosság
• jó kommunikációs készség, konfl iktuskezelő képesség

Mit kínálunk?

  • európai cégkultúrát, nemzetközi hátterű, piacvezető cégünk stabilitását
  • versenyképes juttatási csomagot és széles körű béren kívüli juttatásokat
  • dinamikusan fejlődő közeget, változatosságot, kihívásokat
  • fejlődési, tanulási lehetőségeket belső és külső képzési programjainkon
  • jó hangulatú, barátságos légkört, támogató közösséget
  • kiemelkedő színvonalú, A++ kategóriás irodai környezetet