Üzleti folyamat elemző

Komplex, alkotómunkára vágyó, statisztikai vagy üzleti elemzői tapasztalattal rendelkező jelentkezők pályázatát várjuk!

Az Intrum Justitia Európa és Magyarország vezető követeléskezelő cége. 23 európai piacon vagyunk jelen, valamint nemzetközi társirodáinkon keresztül a világ 180 országában kezelünk követeléseket.

Az Intrum Justitia Cégcsoport célkitűzése a kintlévőségek rendezésének elősegítésével hozzájárulni az európai gazdaság fellendüléséhez.

Lendületes, innovatív, emberközpontú, közel 400 fős vállalatunk 14 fős Üzletfejlesztési Osztályának elemzésekkel foglalkozó csapatába új munkatársat keresünk:

Milyen feladatok tartoznak a pozícióhoz?

  • üzleti, operációs folyamatok felülvizsgálata, elemzése, hatékonyság növelésére tett megoldási javaslatok, és azok bevezetése
  • előkészítő elemzések a követeléskezelési folyamatok optimalizációja érdekében
  • statisztikai elemzések, korrelációk felderítése, készítése, modellezés
  • riportok és utánkövetés a kialakított folyamatokra
  • angol nyelű elemzések, prezentációk készítése
  • scoring rendszer implementálásában, működtetésében való aktív részvétel
  • együttműködés a helyi és nemzetközielemzői csapattal
  • részvétel a nemzetközi és regionális workshopokon
  • szoros együttműködés az folyamatfejlesztásben érintett területekkel, vezetőkkel

Amit várunk

  • közgazdasági vagy statisztikai felsőfokúvégzettség
  • legalább 3 év elemzési területen szerzett releváns szakmai tapasztala, statisztikai eljárások ismerete előny
  • magas szintű Excel és adatbázis kezelési ismeretek
  • aktív, minimum középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • képesség struktúrák, koncepciók megalkotására
  • folyamat- és rendszerszemlélet, analitikai képességek
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • szisztematikus problémamegoldás

Amit kínálunk

  • skandináv cégkultúrát, nemzetközi hátterű, piacvezető cégünk stabilitását
  • decentralizált működést, ami teret enged az lokális fejlesztési javaslatoknak
  • senioritási szintnek megfelelő bérstruktúrát, széles körű béren kívüli juttatásokat
  • elemzési szemléletű, nagyvállalati környezetet
  • változatosságot, kihívásokat, nemzetközi munkakapcsolatokat
  • fejlődési, tanulási lehetőségeket belső és külső képzési programjainkon
  • lendületes csapatot, támogató közösség