Egyesül az INTRUM JUSTITIA és a LINDORFF

2017. június 27-től az Intrum Justitia és a Lindorff egyesíti erőit, hogy létrehozzák a világ vezető követeléskezelő vállalatát.

További információ

ÜZLETI FOLYAMATMENEDZSER

Lendületes, innovatív, emberközpontú vállalatunkhoz új munkatársat keresünk Üzletfejlesztési osztályunkra

pozícióba.

A folyamatmenedzser feladata az értékesítési és követeléskezelési folyamatok harmonizálása, nyomon követése az üzleti szempontok és a napi operatív működés figyelembevételével, a terület vezetőjének támogatásával. A munkakör magában foglalja az operatív területekkel való együttműködést és a folyamatok feltérképezését.

A folyamatmenedzser feladatai

  • részvétel a cég teljes körű folyamatmenedzsment munkájában: kialakítás, karbantartás, felülvizsgálat és fejlesztés
  • együttműködés az érintett társosztályokkal (operáció, értékesítés, compliance, IT), igények gyűjtése, és az ehhez kapcsolódó fejlesztések megvalósítása elemző és adatmenedzser kollégák segítségével
  • naprakész dokumentáció elkészítése: folyamatleírások, folyamattérképek, specifi kációk
  • a vállalat üzleti folyamataival kapcsolatos javaslatok, igények véleményezése, a megvalósíthatóság vizsgálata
  • a fejlesztések informatikai megvalósításához szükséges leírások elkészítése, szükséges tesztek elvégzése
  • új és megváltozott folyamatok dokumentálása, oktatása és bevezetése

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú végzettség (közgazdasági vagy műszaki)
  • legalább 3 éves, multinacionális környezetben szerzett, releváns munkatapasztalat folyamatmenedzsment, minőségbiztosítás területen
  • haladó szintű MS Offi ce ismeret (Excel, Word, PPT)
  • aktív, legalább középfokú angol nyelvismeret
  • üzleti gondolkodásmód, logika, folyamatszemlélet
  • jártasság tudásátadásban, prezentációk tartásában
  • struktúrák, koncepciók megalkotására való képesség
  • projektszemlélet; projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat előny

MIT KÍNÁLUNK?

  • európai cégkultúrát, nemzetközi hátterű, piacvezető cégünk stabilitását
  • versenyképes juttatási csomagot és széles körű béren kívüli juttatásokat
  • dinamikusan fejlődő közeget, változatosságot, kihívásokat
  • fejlődési, tanulási lehetőségeket belső és külső képzési programjainkon
  • jó hangulatú, barátságos légkört, támogató közösséget
  • kiemelkedő színvonalú, A++ kategóriás irodai környezetet