Workout munkatárs

Ingatlanfedezetes kintlévőségek ügyfélszolgálati megközelítésű, magas színvonalú kezelésére keresünk szakértőt.

Az Intrum Justitia Európa és Magyarország vezető követeléskezelő cége. 23 európai piacon vagyunk jelen, valamint nemzetközi társirodáinkon keresztül a világ 180 országában kezelünk követeléseket.

Az Intrum Justitia Cégcsoport célkitűzése a kintlévőségek rendezésének elősegítésével hozzájárulni az európai gazdaság fellendüléséhez.

Lendületes, innovatív vállalatunk fedezetes jogi követeléskezelési osztályára új munkatársat keresünk

Milyen feladatokat kell ellátni a munkakörben?

  • felmondott jelzáloghitelek, ill. egyéb követelésekkel kapcsolatos tartozások jogi eljárásban és azon kívül történő kezelése
  • bírósági végrehajtási eljárások indítása, végrehajtási záradékok elkészítése, fizetési meghagyások benyújtása
  • telefonos és személyes egyeztetések lefolytatása ügyfelekkel
  • napi szintű kapcsolattartás végrehajtókkal, közjegyzőkkel, egyéb hatóságokkal írásban és telefonon
  • ügyfél és végrehajtói megkeresések megválaszolása
  • egyedi előterjesztések készítése döntéshozatalhoz megoldási javaslattal
  • a beérkező megkeresések tartalmának a rendszerekben történő rögzítése, adminisztratív teendők
  • hagyatéki és büntető ügyek kezelése
  • napi szintű adminisztratív feladatok

Ki az ideális jelölt számunkra?

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezik, felsőfokú gazdasági/jogi végzettség előny
  • legalább 1-2 éves releváns követeléskezelési tapasztalatot szerzett
  • a követeléskezelési tevékenységhez szükséges jogszabályi környezet ismeri
  • gyorsan és hatékonyan dolgozik számítógépen
  • precizitás, önállóság jellemzi
  • jó kommunikációs képessége van szóban, írásban egyaránt
  • terhelés alatt is stabil teljesítményt nyújt
  • kiváló kapcsolatteremtő
  • magabiztosan oldja meg a váratlan helyzeteket, jó problémamegoldó készségei vannak

Mit kínálunk?

  • nemzetközi hátterű, piacvezető cég stabilitását
  • főállású munkaviszonyt
  • kiemelkedő, színvonalú A++ kategóriás irodai környezetet
  • fejlett infrastruktúrát és háttértámogatást
  • jól kialakított szocializációs folyamatot, 3 hónapos mentoring programmal
  • rendszeres szakmai és készségtréningeket
  • támogató és emberközpontú munkahelyi légkört
  • versenyképes juttatási csomagot